MT System Spółka z.o.o

Producent
innowacyjnych konstrukcji drewnianych

Oferta

MT System SP. z o.o.
ul. Częstochowska 16
42-283 Boronów
ok. 20km od Częstochowy


zadzwoń do nas:
tel. 34 311 10 97
tel. 34 375 60 25
biuro@wiazarymt.pl

Dla projektantów

 

Zachęcamy do współpracy pracownie projektowe,  aby już na etapie projektowania korzystały z technologii MITEK. Owocem współpracy jest świadomość projektantów jakie są zalety i możliwości drewnianych konstrukcji oferowanych przez firmę MT System przyczynia się to do:


  • Oszczędnego projektowania - rezygnacji z wewnętrznych ścian nośnych, dodatkowych fundamentów, skomplikowanych podciągów żelbetowych lub z drewna klejonego

  • Szybkości projektowania – brak obszernych obliczeń dodatkowych stropów żelbetowych, podciągów, fundamentów których unikamy wprowadzając technologię wiązarów drewnianych MITEK.

  • Swobodnego projektowania – nieograniczone możliwości kreowania kształtu konstrukcji, brak przeszkód w projektowaniu ciekawych rozwiązań funkcjonalnych wewnątrz budynku dzięki likwidacji ścian nośnych.

  • Uniknięcia zmian w projekcie – zmiana technologii w projekcie zaprojektowanym w innej technologii niż wiązary drewniane wymaga sporządzenia odpowiedniej dokumentacji wiąże się to z kosztami i czasem.