MT System Spółka z.o.o

Producent
innowacyjnych konstrukcji drewnianych

Oferta

MT System SP. z o.o.
ul. Częstochowska 16
42-283 Boronów
ok. 20km od Częstochowy


zadzwoń do nas:
tel. 34 311 10 97
tel. 34 375 60 25
biuro@wiazarymt.pl

Budownictwo mieszkaniowe

 

 

PODDASZE BEZ SŁUPÓW PODPOROWYCH

 

Wiązary są znakomitym rozwiązaniem na konstrukcje dachowe z poddaszem mieszkalnym.  Główną zaletą jest wygospodarowana przestrzeń bez słupów.  Pozwala to dowolnie kształtować układ funkcjonalny poddasza.

 

Wiązary łączone płytkami kolczastymi znajdują zastosowanie w przypadku stropów betonowych ale również wtedy, gdy pas dolny wiązara jest konstrukcją stropową co bardzo obniża koszty i skraca czas budowy.

 

     

 

 

PODDASZE NIEUŻYTKOWE

 

Wiązary w przypadku poddaszy nieużytkowych najczęściej nie są ustawiane na stropie betonowym lecz stanowią konstrukcję stropodachową. Opierają się na ścianach zewnętrznych i nie potrzebują podpory wewnątrz budynku. Stąd żadna z ścian wewnętrznych nie jest nośna, co pozwala na nieograniczony podział przestrzeni, dodatkowo oszczędzamy eliminując kosztowny strop betonowy, ściany nośne i fundamenty wewnątrz budynku.

 
 

WIĄZARY NOŻYCOWE

Możliwość kształtowania pasa dolnego wiązara pozwala dowolnie projektować sufit w salonie – łukowy , trapezowy, dwuspadowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

DACHY WIELOPOŁACIOWE ,  ŁUK ,  MANSARDA

 

Konstrukcje drewniane łączone płytkami kolczastymi mają szerokie zastosowanie w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych nie tylko parterowych ale i wielokondygnacyjnych jako stropodachy z płaskim dachem, z dachem łukowym czy mansardowych, co daje maksymalną powierzchnię na poddaszu – Idealnie nadaje się na nadbudowy na płaskie dachy.